כוס קסם היא מתנה יפה ומפתיעה, היא תעשה לכם את היום

במשך מאות שנים, בני אדם מנסים ליצור כוס פלא מיוחדת שתוכל לשמש להנאת הנותן והמקבל כאחד.
כוס הקסם היא מתנה יפה ומרגשת שהופכת להפתעה. זוהי המתנה המושלמת לאנשים שנמצאים תמיד בדרכים, כמו מנהלי עסקים, יזמים ושפים.

ממה מורכבת כוס הקסם?

כוס הקסם מורכבת ממסגרת אלומיניום עם תוספת זכוכית קרמית. למסגרת יש חורים קטנים מעליה כדי לאפשר לאדים לברוח בזמן שאתה נהנה מן המשקה שלך. לתוספת זכוכית תכונות בידוד משלו שהופכות את המשקה לחום או קר לפי הצורך. כבר שנים רבות, זו מסורת להעניק מתנת קסם בערב היפוך החורף.

בלילה שלפני החגים , אתה פותח את המתנות שלך ומכין את רשימת המשאלות שלך. ייתכן שקיבלת כוס קסם כאחת המתנות שלך וסביר להניח שתופתע לטובה גם מהמראה והפונקציונליות שלו!
הדבר הראשון שתבחין במתנה המיוחדת הזו הוא שהיא יכולה להפוך לכל דבר – מתפוח או שעון ועד אגרטל או אפילו מסרק! הדבר השני שבולט במתנה הקסומה הזו הוא כמה קל להשתמש בה.
במדריך זה ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של הכנת כוס קסם בעבודת יד כמתנה בהפתעה.

כוס קסם – עיצוב מרהיב במיוחד

כוסות הקסם נראות מציאותיות להפליא מכל הזוויות וניתן לתת אותן כמתנה בלתי נשכחת לכל אחד לכל אירוע.
הסוד להפתעה הנפלאה הזו הוא בעיצוב הכוס. יש לו תא סודי שניתן לפתוח ללא קושי. יש לו גם פתח המאפשר לך להניח בתוכו את האפר של אדם אהוב לזכרון.
כוס הקסם היא מתנה יפה ומפתיעה. זה מגיע עם הפתעה מדהימה עבור מקבל המתנה.

חוויה קסומה מחכה לכם אם תרכשו את גביע הקסם המלכותי הזה. מהרגע שמוציאים אותו מהאריזה המקסימה שלו, קשה שלא להסתקרן מהיופי והאיכות שלו. ברגע שהשפתיים שלך נוגעות בו, לעולם לא תרצה לשחרר!
בתוך הספל הזה מסתתרות הרבה הפתעות מיוחדות; זו הסיבה שאנו ממליצים להשיג אחד גם לעצמך!
כוס קסם היא מתנה יפה ומפתיעה. זו יכולה להיות הפתעה מיוחדת או מחווה מתחשבת עבור אהוביכם או החברים שלכם בכל אירוע. במקרים מסוימים, זה יכול להיות גם מתנת יום נישואין טובה.
מתעניין ברכישה? לחץ להזמנת כוס הקסם לאוהבים

כוס קסם - עיצוב מרהיב במיוחד

מהי הכוס המתאימה לאנשים היקרים עבורכם?

כדי לדעת איך לקנות את הכוס המתאימה ליקירכם, כדאי להכיר את סוגי הכוסות הקסומות הקיימות בשוק. הנה כמה מהן
– הסוג הראשון הוא כוס חרסינה פשוטה ועליה תמונה של אישה שתגרום לאהובך להרגיש אהוב ומוערך. זה הכי טוב אם אתה רוצה להראות לה שהיא חשובה לך משהו מיוחד ושהיא לא צריכה לעשות שום דבר יותר ממה שהיא כבר עושה בשבילך.
כוס הקסם היא מתנה יפה ומפתיעה. מדובר בכוס קרמיקה שעליה חרוט הביטוי 'עקוב אחרי החלומות שלך'.

כוס הקסם היא מתנה נהדרת לכל אירוע.

כוס קסומה, מתנה יפה ומפתיעה. זוהי המתנה המושלמת לאדם מיוחד בחייך. הם יופתעו כשתעניקו להם את גביע הפלא הזה, ותוכלו ליצור רגע חם שהם יזכרו לעד.
מתנה אשר יכולה להשאיר אתכם עם חיוך רחב מפה לפה
כוס זאת היא מתנה יפה ומאוד לא צפויה שיכולה להשאיר את היום של כל אחד מלא בשמחה. הוא נראה כמו כל ספל רגיל במבט ראשון, אבל הוא משרת מטרה חדשה לגמרי ששמים אותו מתחת למים – המים נאספים בתחתית הספל, מה שיוצר הפתעה נפלאה לכל מי ששותה ממנו. הגביע עשוי מחומרים קרמיים ועוצב על ידי אמן איטלקי בשם אנריקו בוסי.